Národní Sales Manažer – D2D

Pro internetový projekt Katastr365.cz nabízející online hlídaní nemovitostí pro rezidentní zákazníky i Společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) hledáme stavitele, maratonského běžce a věčného optimistu se zkušenostmi s vedením prodejců v aktivním prodeji. Kolega na této velmi důležité pozici postaví a bude řídit tým obchodních zástupců (OZ), kteří postupně odprezentují a prodají výhody služby Katastru365.cz a KatastrSVJ.cz všem výborům SVJ a jejím členům v ČR.

 Náplň práce

  • Vybudování celonárodního týmu obchodních zástupců
  • Doručování sales plánu
  • Nábor a zaškolení nových členů týmu
  • Asistence při přípravách projektu a nastavování procesů
  • Zabezpečení denního, týdenního a měsíčního reportingu
  • Účast na pravidelných poradách s OZ a s vedením projektu

Požadujeme

  • Praxi s budováním a vedením týmu obchodních zástupců v přímém provizním prodeji minimálně 2 roky
  • Vynikající komunikační a prodejní dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Spolupráce na základě Smlouvy o spolupráci – nutný ŽL
  • Fixní odměna + variabilní složka
  • Poskytnutí SIM karty a mobilního internetu
  • Proplacení cestovních náhrad

Kontakt

Váš motivační dopis a CV zašlete prosím na  do předmětu zprávy uveďte  text: ASM pro D2D

Neriskujte, hlídejte změny v katastru!
Sjednat online

Nejčtenější články

PHP/Symfony programátor – senior

10. dubna 2018 min.
Jana Obermajerová Jana Obermajerová

Zdražení nemovitostí o 4 % se odkládá

23. února 2016 min.